Darujte a získejte víc než dobrý pocit!

Získejte tři praktické dárky do domácnosti

Darujte a získejte víc než dobrý pocit!

Sbírejte nálepky v období od 1. října do 22. prosince 2022 a získáte vánoční dárky pro sebe nebo vaše blízké. Vyhrává každý.

Za co získáte nálepku?

  • Za každý úspěšný odběr
  • Za doporučení nového dárce
  • Za pravidelné dárcovství, každých 14 dní

Nálepky dostanete na recepci odběrového centra. Vyplňujte hrací kartu a získejte hodnotné a praktické dárky, které využije celá rodina.

Jaké dárky na Vás čekají?

Dárek získáte pokaždé, když nasbíráte 5 nálepek. Nasbírejte celkem 15 samolepek a staňte se TOP dárcem a všechny tři dárky budou vaše.

  • 5 úspěšných odběrů = keramická pánev WOK vhodná na všechny typy varných desek
  • 5 pravidelných odběrů (á každých 14 ní) = sada koření
  • 5 vámi doporučených dárců = praktický stojánek na vařečku a pokličku

Za každý odběr Vám náleží náhrada 700 Kč od 1. 11. 2022 NOVĚ náhrada 800 Kč.

Získejte praktickou kuchyňskou výbavu do Vaši domácnosti. Akce začíná 1. 10. 2022 a končí 22. 12. 2022. Akce se mohou zúčastnit noví i stávající dárci v našich dárcovských centrech. Kartičku i nálepky obdržíte na recepci po Vašem odběru. 

Proč darovat?

Dobrý skutek

Náhrada 800 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne odběr.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční odměna. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.

Zaujalo Vás
dárcovství plazmy?