Dárce přivede dárce

Nově můžete získat 500 Kč za doporučení již u druhého odběru nového dárce. Vezměte kámoše, kolegu či rodinného příslušníka a získejte tento zrychlený bonus!

Udělejte z kamaráda superhrdinu!

Co získá nový dárce, kterého přivedete?

 ➜ Každý prvodárce, který od 1. 10. do 31. 12. absolvuje 4 odběry, získá jako poděkování moderní bezdrátová sluchátka.

 ➜ Za každý odběr finanční náhrada 800 Kč + 800 Amber Coinů do věrnostního programu.

 ➜ Díky věrnostnímu programu Amber Bonus může našetřit na skvělé dárky.

 

 

Nepatříte mezi stávající dárce?

➜ Pokud se chcete stát doporučitelem nových dárců je nutné nejdříve projít registrací nového dárce v našem centru

➜ Při další návštěvě v našem centru Vám bude sděleno, jestli jste vhodný dárce krevní plazmy

➜ Pokud ano, můžete již doporučovat nové dárce a získat tak bonus 500 Kč u jejich druhého odběru

  • Pro vyplacení bonusu musíte absolvovat odběr plazmy, abychom Vám mohli vyplatit tento bonus společně s náhradou nákladů ve výši 800 Kč

 

Platí pro nově doporučené dárce od 1. 11. 2023. U doporučených dárců před tímto obdobím, stále platí výplata bonusu po dvou odběrech ve výši 500 Kč. Za každý Váš odběr rovněž získáváte náhradu nákladů ve výši 800 Kč a 800 ABC. 

Proč darovat?

Dobrý skutek

Náhrada 900 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

Jak darování probíhá?

Na začátku je důležité vaše rozhodnutí pomoci těm, kteří v životě neměli moc štěstí. Pak už to je snadné. Rezervujte si termín své první návštěvy na jedné z našich poboček.

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne samotný odběr plazmy.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční náhrada. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.

Akce pro dárce

Zaujalo vás
dárcovství plasmy?