Vyhrajte poukazy do Pilulky

Soutěž již byla ukončena, výherce naleznete v textu níže.

Poslední soutěž letošního léta!

Zkuste své štěstí

Léto nám pomalu končí a podzim se blíží. Předzásobte se vitamíny na celý podzim a zimu. Zkuste své štěstí a vyhrajte poukaz do Pilulky v hodnotě 2000 Kč. 

Zkuste své štěstí a přijďte na odběr 29., 30. nebo 31. srpna a my z každé pobočky vylosujeme z těchto tří dnů jednoho výherce, který obdrží poukaz na nákupy do Pilulky v hodnotě 2000 Kč.

Poukaz můžete využít na veškerý sortiment na www.pilulka.cz. Nemusí to být jen o vitamíny. Na pilulce nakoupíte  drogerii, kosmetiku, zdravotnické potřeby a další spousty užitečných a praktických věcí. 

Jak mohu poukaz vyhrát?

Podmínky pro účasti v soutěži:

  • rezervujte si svůj odběr na našich centrech v období ve dnech 29., 30. nebo 31. 8.
  • svůj odběr úspěšně dokončete
  • soutěže se mohou zúčastni i zájemci, kteří v těchto dnech úspěšně projdou vstupní prohlídkou

Z každé pobočky bude vylosován jeden výherce. Celkem rozdáme 12 poukazů do Pilulky v celkové hodnotě 24.000 Kč. Jeden poukaz má hodnotu 2000 Kč. 

Výherci budou vylosování v pondělí 5. 9. 2022 a umístěni na této stránce. Výherci poukaz obdrží na jejich příštím odběru. Podmínkou převzetí poukazu je pořízení fotky. 

 

Výherci souteže s Pilulkou:

Chomutov Patrik Koutský
Teplice Iveta Vaverková
Butovice Silvie Leskovanová
Litoměřice Ondřej Kindl
Děčín Barbora Kolihová
Příbram Petra Čebišová
Jablonec JAKUB  PALA
Karlovy Vary Věra Růžičková
Plzeň Jan Juhaňák
Česká Lípa Andrea Felcmanová
Mladá Boleslav Klára Liebichová
Cheb TOMÁŠ MIČÍK

 

Proč darovat?

Dobrý skutek

Náhrada 900 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne samotný odběr plazmy.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční náhrada. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.