Ááách, to je to pravé osvěžení po odběru!

Máme překvápko pro každého dárce! Přijďte v červenci a srpnu darovat a dostanete od nás osvěžující nápoj, který vám zpříjemní letní den.

Ledová káva nebo chlazené nealko pivo vás zaručeně zchladí i v parném létě!

 Na každého dárce, který přijde na odběr od 5.7. do 31.8. 2024 čeká po odběru ledové osvěžení. Vybrat si budete moct z dvou druhů kávy Landessa a dvou druhů ochucených nealkoholických piv značky Birell. Akce platí do vydání zásob. 


07_400x400_osvezeni.png

 

 

 

 

Na jakou odměnu po odběru se těšíte? Na kávu nebo Birell?

Ledová káva Landessa

Pokud si kávu také rádi dopřáváte, ochutnejte jednu z našich příchutí latté nebo cappuccino. Káva obsahuje mlého z rakouských Alp. Skvěle chutná a navíc po odběru dodá energii. Kdo by odolal. 

Birell

A pro milovníky nealkoholických nápojů máme v naší letní nabídce příchutě malina&limetka a pomelo&grep. Jakou příchuť si vy vyberte po odběru? 

Dobrý skutek

Náhrada 900 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne samotný odběr plazmy.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční náhrada. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.