Užijte si sladký svátek zamilovaných!

Máme vás rádi, proto jsme pro všechny dárce, kteří přijdou darovat plazmu 14. 2., tedy na svatého Valentýna, připravili sladký dáreček ❣️...

Užijte si sladký svátek zamilovaných! A konejte dvojnásobné dobro… ❤️

Máme vás rádi, proto jsme pro všechny dárce, kteří přijdou darovat plazmu 14. 2., tedy na svatého Valentýna, připravili dáreček – svátek zamilovaných vám osladí dvě dobroty ve tvaru srdíček. Je na vás, jestli je dáte někomu ze svých blízkých, anebo se odměníte za své dobré srdce a na sladkostech si pochutnáte sami.

 

002_760x600_bez_pozadi_valentyn.png

 

Navíc srdíčka mají svůj příběh: S láskou a dobrým srdcem je pro nás připravila cukrářka Míša, která je zároveň dárkyní v Amber Plasma. Peče pro nás i makronky na narozeninové oslavy našich center a její dobroty jsou opravdu luxusní! Z každého srdíčka i makronek navíc Míša daruje 5 Kč malé Karolínce, bojovnici s dětskou mozkovou obrnou.

❤️❤️❤️

Kromě sladké chuti na jazyku vám tedy osladí život i pomyšlení, že jste přispěli na lepší život pro statečnou holčičku, o níž maminka říká, že je anděl, kterému polámali křídla. Přesto nepřestává věřit, že i s polámanými křídly dokáže létat...

 Misa_makronka.jpg

Přečtěte si příběh „Tety Makronky“ Míši a malé Karolínky

Darovat plazmu má smysl ... nejen na Valentýna! 

❤️❤️❤️

Dobrý skutek

Náhrada 900 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne samotný odběr plazmy.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční náhrada. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.