Ciao bella!

Itálie na stole od 1. října do 31. října

Chcete si ještě užít léto?

Pokud se vám podaří držet se všech předsevzetí, jste ideálním dárcem krevní plazmy. A my vás na cestě za plněním cílů rádi podpoříme!

Když během ledna absolvujete dva úspěšné odběry, získáte naši novinku: Nechali jsme pro vás vyrobit originální Amber ponožky, ve kterých každý zazáří. Vykročte s námi do nového roku barevně, vesele a stylově.

 

Akce platí od 2. do 30. 1. 2023 na všech odběrových centrech.

760x600_ponozky.png

 

Už víte, jaká předsevzetí si stanovit do nového roku?

Co třeba tato?

 

  • Více sportovat
  • Zdravě jíst a lépe dodržovat pitný režim
  • Pravidelně darovat krevní plazmu
  • Přivydělat si na volný čas s rodinou
  • Méně se stresovat
  • Více se usmívat

 

 

12_1200x450_slide_predsevzeti.png

Ti auguriamo buona fortuna! Přejeme Vám hodně štěstí!

Proč darovat?

Dobrý skutek

Náhrada 900 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne samotný odběr plazmy.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční náhrada. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.

Zaujalo Vás
dárcovství plazmy?