Ciao bella!

Itálie na stole od 1. října do 31. října

Chcete si ještě užít léto?

Šumění prosecca, křupnutí čerstvě krájené pizzy, vůně prosluněných rajčat a čerstvé bazalky. To všechno najdete v Itálii. Nemusíte nikam jezdit. S námi to zažijete. Přineseme Itálii k vám domů.

Co můžete vyhrát?

Vyhrát můžete jeden z dárkových košů plných italských laskomin v hodnotě 2000 Kč

  • každý týden na každém našim centru losujeme 2 z našich dárců, kteří tento koš získají
  • celkem tedy rozdáme 96 košů italských dobrot
  • pokud absolvujte svůj odběr do 17. 10. stihnete do konce měsíce ještě jeden odběr a zdvojnásobíte svoji šanci na výhru!

Podmínky akce

Abyste se dostali do slosování, musíte dodržet tyto jednoduchou podmínku:

  • darovat krevní plazmu alespoň jednou v průběhu akce a to v rozmezí od 1. 10. do 31. 10. 2022 v našich centrech

Ti auguriamo buona fortuna! Přejeme Vám hodně štěstí!

Proč darovat?

Dobrý skutek

Náhrada 800 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne odběr.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční odměna. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.

Zaujalo Vás
dárcovství plazmy?