Doporučte dárce a získejte bonus

Jak se stát doporučitelem

  • Staňte se doporučitelem - doporučte nového dárce krevní plazmy a nově po jeho dvou odběrech získáte bonus 500 Kč
  • Počet doporučených dárců není omezen, můžete tedy získat neomezené množství bonusů
  • Doporučitel (stávající dárce) musí být aktivní dárce v Amber Plasma a mít za sebou minimálně jeden odběr krevní plazmy
  • Bonus Vám bude vyplacen společně s náhradou nákladů u Vašeho odběru plazmy
  • Doporučený dárce musí u odběru nahlasit Vaše jméno a datum narození

 

Nepatříte mezi stávající dárce?

  • Pokud se chcete stát doporučitelem nových dárců je nutné nejdříve projít registrací nového dárce v našem centru
  • Při další návštěvě v našem centru Vám bude sděleno, jestli jste vhodný dárce krevní plazmy
  • Pokud ano, můžete již doporučovat nové dárce a získat tak bonus 500 Kč u jejich druhého odběru
  • Pro vyplacení bonusu musíte absolvovat odběr plazmy, abychom Vám mohli vyplatit tento bonus společně s náhradou nákladů ve výši 800 Kč

 

Platí pro nově doporučené dárce od 1. 8. 2022. U doporučených dárců před tímto obdobím, stále platí výplata bonusu po třech odběrech. Za každý Váš odběr rovněž získáváte náhradu nákladů ve výši 800 Kč. 

Dobrý skutek

Náhrada 800 Kč za každý odběr

Zajímavé odměny

Kontrola zdravotního stavu

1. Registrace

cca 35 min

Při první návštěvě vás čeká kompletní lékařské vyšetření. Na první návštěvu si s sebou určitě přineste občanský průkaz nebo pas a kartičku zdravotní pojišťovny. Zaregistrujeme vás do databáze dárců.

2. Rozhovor

10 min

Po registraci a vypsání všech potřebných dokumentů na naší recepci si s vámi pohovoří náš lékař a proberete váš zdravotní stav. Pro nás je důležité vědět, jaké nemoci máte v rodině, zda máte nějaké alergie, jaké berete léky, či jaké nemoci a úrazy jste prodělali.

3. Odběr vzorku

10 min

Vaše zdraví je pro nás zásadní, proto vám odebereme krevní vzorek a vyšetříme ho. Tak zjistíme, zda můžete darovat krevní plazmu. Odběr krevního vzorku provádí kvalifikovaná zdravotní sestra. Samotný odběr plazmy můžete absolvovat po 7 dnech od registrace a nabrání vzorku.

4. Samotný odběr

45 - 60 min

Před každým odběrem vám recepční změří tlak, puls, teplotu a vždy vás zváží. Vyplníte dotazník ohledně aktuálního zdravotního stavu. Přejdete do odběrového sálu a uložíte se na odběrové křeslo. Nejprve odebereme vzorek pro laboratorní vyšetření, pak začne odběr.

5. Po odběru

15 min

Bezprostředně po odběru je potřeba ještě chvíli odpočívat. Na recepci dostanete žeton na nápoj zdarma a bude vám vyplacena finanční náhrada. Darovat krevní plazmu můžete každých 14 dní. V případě dotazů se obracejte na sestry i lékaře. Rádi vám se vším poradí.