Připojte se k týmu
Amber Plasma

Otevíráme další pobočky,

do kterých hledáme do svých řad nové kolegy/ně s chutí pomáhat. Podívejte se na aktuální volné pozice v našich odběrových centrech.

Lékař/ka pro Dárcovské centrum krevní plazmy

Jste lékař/ka či absolvent LF a hledáte praxi bez přesčasů a nočních směn? Nebo jste lékař/ka s mnohaletou praxí a hledáte klid a uplatnění svých cenných zkušeností?

Koho hledáme?

  • Lékaře s titulem MUDr.
  • Někoho, kdo má rád klidný a pravidelný režim a nevyhledává stresující situace.
  • Vhodné pro zkušené doktory/doktorky, kteří chtějí klid a pracovní pohodu.
  • Ideální pro aktivní lékaře důchodce, kteří si chtějí zajistit životní nadstandard.
  • Nabízíme hlavní pracovní poměr i flexibilní částečné úvazky.
  • Vhodné pro mladé začínající lékaře/ky hledající zajímavou praxi bez nekonečných služeb.

Náplň práce

  • Zajistit úplnou informovanost zájemců o významu darování plasmy.
  • Provádět vstupní vyšetření zájemců o darování.
  • Konzultace zdravotních problémů dárců.
  • Seznámit dárce s riziky, se kterými je dárcovství plasmy spojené.
  • Kontroly krevních testů a dohled nad chodem odběrového sálu.

Co u nás získáte?

  • Kompletní zaškolení.
  • Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným práci s mladými a převážně zdravými lidmi.
  • Práci s minimálním stresem.
  • Práci v soukromé společnosti v oboru zdravotnictví.
  • Nové pracoviště na krásné a moderní soukromé klinice.

Chcete-li více informací, spojte se s námi a pošlete své CV na prace@amberplasma.com.

Zdravotní sestra/bratr pro Dárcovské centrum

Jste zdravotní sestra/bratr a hledáte práci na moderním pracovišti v novém dynamickém kolektivu?

  • Milé, šikovné a usměvavé zdravotní sestry/bratry hledající jistotu zaměstnání a příjmů.
  • Někoho, kdo se nehrne do adrenalinové práce a preferuje pracovní pohodu bez stresu.
  • Někoho, kdo dává přednost práci se zdravými a převážně mladými dárci.
  • Vzdělání SZŠ nebo VOŠ/VŠ - obor všeobecná sestra, zkušenosti s prací na transfuzním oddělení vítány.
  • Vhodné pro zkušené i začínající sestry bez větší praxe.

  • Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným práci s minimálním stresem.
  • Nové pracoviště na krásné soukromé klinice.

Chcete-li více informací, spojte se s námi a pošlete své CV na prace@amberplasma.com.

Zaujali jsme vás?