Poprvé daruj, házej a vyhraj!

Darujte plazmu a hoďte si v období od 20. června do 23. července kostkou. Získáte ceny, které potěší.

Co vyhrajete?

Kávu na dostatek energie po celý den, tablety do myčky, které ušetří práci, pastelky barevný život a sluneční brýle s vysokým UV filtrem, abyste šetřili svůj zrak. Darujte krevní plazmu od 20. června do 23. července 2022 a hoďte si kostkou. Udělejte si radost drobností. Udělejte velkou věc pro ostatní.

Podmínky soutěže:

 • Akce „Hoď si kostkou“ je určená pro naše prvodárce po prvním úspěšném odběru krevní plazmy, nebo pro naše dárce, kteří se opět prošli registrací po 6 měsících. Akce se se obnovení dárci také účastní po prvním úspěšném odběru krevní plazmy.
 • Akce trvá od 20.6. – 23.7.2022 nebo do vydání všech dárků.
 • Po prvním úspěšném odběru si dárce na recepci centra hodí kostkou, dle toho obdrží dárek.
 • Do akce jsou zapojeny všechny pobočky Amber plasma kromě nově otevřené v Chebu.
 • Výhry:
  • Dcera blondýna: Nescafé Classic instantní káva 200g
  • Máma: Finish All in 1 Max Regular tablety do myčky 20ks
  • Syn: Dřevěné pastelky s ořezávátkem
  • Táta: Klasické a stylové sluneční brýle s ochranou UV400.
  • Logo Amber: vyberte si co chcete
  • Pes: nevyhrává

* Dle ustanovení § 32 odst. 2 zákona 373/2011 Sb. o specifických službách, podle kterého za krev odebranou pro výrobu krevních derivátů a pro použití u člověka podle jiných právních předpisů a za její odběr nevzniká osobě, které byla krev odebrána, nárok na finanční ani jinou úhradu, s výjimkou účelně, hospodárně a prokazatelně vynaložených výdajů spojených so odběrem její krve, o které tato  osoba požádá, a to celkem do maximální výše 5 % minimální mzdy.

Co vás čeká na cestě k prvnímu úspěšnému odběru?

Vstupní prohlídka

Vyhraďte si 30 - 40 min vašeho času. Projdete kompletním lékařským vyšetřením. Na vyšetření si prosím přineste občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

Popovídáme si

Součástí vstupní prohlídky je popovídání si s lékařem. Bude se ptát na onemocnění ve vaší rodině, aby vyloučil dědičné nemoci. Bude fajn, když budete připraveni.

Odběr vzorku

Během lékařské prohlídky vám odebereme krevní vzorek. Potřebujeme udělat testy na infekční nemoci. Plazmu mohou darovat jen opravdu zdraví lidé. A my chceme, hlavně kvůli vám, mít jistotu, že zdraví jste.

Registrace mezi dárce

Všechny testy byly v pořádku a vy už jste registrováni v databázi našich dárců. 7 dní od úspěšné registrace už můžete darovat plazmu. Termín si snadno vyberete v našem rezervačním systému.

Samotný odběr

Na recepci vám sestřička udělá nezbytnou kontrolu teploty, tlaku a pulsu, zváží vás, vyplníte dotazník a pak se pohodlně posadíte na křesílko a darujete. 

Po odběru

Po úspěšném odběru dostanete nápoj zdarma, finanční náhradu 700 Kč za odběr a 300 Kč za registraci do systému dárců.

*400 Kč za registraci pouze v listopadu 2021

Nejste si jistí s dárcovstvím krevní plazmy, ale chcete být informování o novinkách a soutěžích?

Nechte nám Váš kontakt a my Vás budeme informovat o všem důležitém.

Chci zasílat novinky ohledně dárcovství krevní plazmy v Amber Plasma

Máte dotazy? Ozvěte se nám...

Tel: 220 513 160
E-mail: info@amberplasma.com

O své dárce se staráme. Záleží nám na tom, aby vám bylo dobře. Vážíme si každé minuty, kterou nám věnujete. Všechny naše dárce odměňujeme.