Darujte pravidelně, získejte víc.

Darujte krevní plazmu v období od 25. dubna do 30. června každých 14 dní a získejte za každý odběr náhradu ve výši 800 Kč.

Zvýšili jsme náhradu pro pravidelné dárce!

Darujte krevní plazmu pravidelně každých 14 dní a získejte zvýšenou náhradu 800 Kč u každého odběru. Podrobné podmínky a pravidla naleznete níže. Akce neplatí pro pobočku v Chebu. 

Jak začít?

Pravidelní dárci:

  • Registrujte se k odběru přes náš rezervační systém.
  • Naplánujte si darování tak, aby od každého odběru uběhlo přesně 14 dní v období od 25. dubna do 30. června
  • Za každý odběr, který proběhne přesně 14 dní od vašeho posledního** získáte 800 Kč.
  • Příklad - když darujete v pondělí  25. 4. a na další odběr přijdete v pondělí 9. 5., získáte u tohoto odběru zvýšenou náhradu 800 Kč pokud dodržíte pravidelnost až do konce června, můžete získat takto navíc až 400 Kč.

Darujete poprvé?

  • Pokud se registrujete na vstupní prohlídku na termín od 25. dubna a následně absolvujte svůj první odběr plazmy
  • Po absolvování prvního odběru plazmy si naplánujte další odběry tak, aby od každého uběhlo přesně 14 dní.
  • Příklad - když darujete v pondělí  25. 4. a na další odběr přijdete v pondělí 9. 5., získáte u tohoto odběru zvýšenou náhradu 800 Kč pokud dodržíte pravidelnost až do konce června, můžete získat takto navíc až 400 Kč.
  • S dárcovstvím teprve začínáte? Přečtěte si, co to obnáší. Poskytneme vám veškerý komfort, veškerou péči, protože si vážíme vaší ochoty pomáhat ostatním.

* Dle ustanovení § 32 odst. 2 zákona 373/2011 Sb. o specifických službách, podle kterého za krev odebranou pro výrobu krevních derivátů a pro použití u člověka podle jiných právních předpisů a za její odběr nevzniká osobě, které byla krev odebrána, nárok na finanční ani jinou úhradu, s výjimkou účelně, hospodárně a prokazatelně vynaložených výdajů spojených so odběrem její krve, o které tato  osoba požádá, a to celkem do maximální výše 5 % minimální mzdy.

**posledním odběrem jsou myšleny odběry od 25. 4. a dále. Odběry před tímto datem se nepočítají do této akce.
Akce neplatí pro pobočku v Chebu.

Co vás čeká na cestě k prvnímu úspěšnému odběru?

Vstupní prohlídka

Vyhraďte si 30 - 40 min vašeho času. Projdete kompletním lékařským vyšetřením. Na vyšetření si prosím přineste občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

Popovídáme si

Součástí vstupní prohlídky je popovídání si s lékařem. Bude se ptát na onemocnění ve vaší rodině, aby vyloučil dědičné nemoci. Bude fajn, když budete připraveni.

Odběr vzorku

Během lékařské prohlídky vám odebereme krevní vzorek. Potřebujeme udělat testy na infekční nemoci. Plazmu mohou darovat jen opravdu zdraví lidé. A my chceme, hlavně kvůli vám, mít jistotu, že zdraví jste.

Registrace mezi dárce

Všechny testy byly v pořádku a vy už jste registrováni v databázi našich dárců. 7 dní od úspěšné registrace už můžete darovat plazmu. Termín si snadno vyberete v našem rezervačním systému.

Samotný odběr

Na recepci vám sestřička udělá nezbytnou kontrolu teploty, tlaku a pulsu, zváží vás, vyplníte dotazník a pak se pohodlně posadíte na křesílko a darujete. 

Po odběru

Po úspěšném odběru dostanete nápoj zdarma, finanční náhradu 700 Kč za odběr a 300 Kč za registraci do systému dárců.

*300 Kč za registraci pouze v červnu 2021

Nejste si jistí s dárcovstvím krevní plazmy, ale chcete být informování o novinkách a soutěžích?

Nechte nám Váš kontakt a my Vás budeme informovat o všem důležitém.

Chci zasílat novinky ohledně dárcovství krevní plazmy v Amber Plasma

Máte dotazy? Ozvěte se nám...

Tel: 220 513 160
E-mail: info@amberplasma.com

O své dárce se staráme. Záleží nám na tom, aby vám bylo dobře. Vážíme si každé minuty, kterou nám věnujete. Všechny naše dárce odměňujeme.