Máte rádi zvířata?

My v Amber Plasma máme rádi všechny živé tvory. Proto děláme práci, kterou děláme. A chceme ji dělat ještě lépe a mít ještě lepší pocit.

Bez vás to však půjde jen velmi těžko. Pomůžete nám?

Vyhlédli jsme si spolek Anidef.

Útulek pro opuštěné a týrané psy a kočky v Žimu. Napůl cesty mezi našimi odběrovými centry v Teplicích a Litoměřicích. V útulku pracuje parta nadšenců, kteří péči o zvířata věnují téměř všechen svůj čas i finance.

Jak pomůžete:

V obou dárcovských centrech je od října do konce roku umístěná kasička, kam můžete přispět podle svých možností a chuti.

Amber plasma vybranou částku následně ještě zdvojnásobí. Například, od října do prosinece půjdete darovat 6krát a všechnu finanční náhradu darujete (700 Kč x 6), Amber plasma přidá svůj podíl a útulek díky vám obdrží celkem 8 400 Kč. A za to už se dá pořídit dostatek krmení, přípravků na odblešení, nebo zaplatit veterinární péče.

Darujte plazmu a pomůžete zachránit lidské životy. Darujte plazmu a rozhodně zlepšíte kvalitu života zvířátek v útulku Anidef.

* Dle ustanovení § 32 odst. 2 zákona 373/2011 Sb. o specifických službách, podle kterého za krev odebranou pro výrobu krevních derivátů a pro použití u člověka podle jiných právních předpisů a za její odběr nevzniká osobě, které byla krev odebrána, nárok na finanční ani jinou úhradu, s výjimkou účelně, hospodárně a prokazatelně vynaložených výdajů spojených so odběrem její krve, o které tato  osoba požádá, a to celkem do maximální výše 5 % minimální mzdy.

Co vás čeká na cestě k prvnímu úspěšnému odběru?

Vstupní prohlídka

Vyhraďte si 30 - 40 min vašeho času. Projdete kompletním lékařským vyšetřením. Na vyšetření si prosím přineste občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

Popovídáme si

Součástí vstupní prohlídky je popovídání si s lékařem. Bude se ptát na onemocnění ve vaší rodině, aby vyloučil dědičné nemoci. Bude fajn, když budete připraveni.

Odběr vzorku

Během lékařské prohlídky vám odebereme krevní vzorek. Potřebujeme udělat testy na infekční nemoci. Plazmu mohou darovat jen opravdu zdraví lidé. A my chceme, hlavně kvůli vám, mít jistotu, že zdraví jste.

Registrace mezi dárce

Všechny testy byly v pořádku a vy už jste registrováni v databázi našich dárců. 7 dní od úspěšné registrace už můžete darovat plazmu. Termín si snadno vyberete v našem rezervačním systému.

Samotný odběr

Na recepci vám sestřička udělá nezbytnou kontrolu teploty, tlaku a pulsu, zváží vás, vyplníte dotazník a pak se pohodlně posadíte na křesílko a darujete. 

Po odběru

Po úspěšném odběru dostanete nápoj zdarma, finanční náhradu 700 Kč za odběr a 300 Kč za registraci do systému dárců.

*300 Kč za registraci pouze v červnu 2021

Nejste si jistí s dárcovstvím krevní plazmy, ale chcete být informování o novinkách a soutěžích?

Nechte nám Váš kontakt a my Vás budeme informovat o všem důležitém.

Chci zasílat novinky ohledně dárcovství krevní plazmy v Amber Plasma

Máte dotazy? Ozvěte se nám...

Tel: 220 513 160
E-mail: info@amberplasma.com

O své dárce se staráme. Záleží nám na tom, aby vám bylo dobře. Vážíme si každé minuty, kterou nám věnujete. Všechny naše dárce odměňujeme.