Nečekejte na Ježíška,
udělejte si radost hned

Darujte do 31. prosince 4x krevní plazmu a vyberte si navíc k finanční odměně ze 2 exkluzivních dárků.

Sonický zubní kartáček ETA Sonetic

Drtivá většina lidí jako první zkoumá úsměv a kvalitu zubů. Vy jste jen 4 kroky od získání dokonalého úsměvu. Sonický kartáček ETA Sonetic účinně vyčistí i těžko přístupné mezizubní prostory, na které je každý manuální kartáček krátký. Vyberte si ze 2 režimů a řekněte sbohem zubnímu kazu, plaku, zánětu dásní a nepříjemnému zápachu. Hlavice kartáčku dokonale kopíruje linii dásní a zlepšuje jejich prokrvení. Kartáček je vhodný i pro citlivé zuby.  Blýskněte se dokonalým úsměvem. Darujte 4x krevní plazmu od 26. září do 31. prosince a kartáček vám ozdobí koupelnu. Nebo někomu uděláte radost k Vánocům.

Mletá káva Tonino Lamborghini Red

Máte před sebou náročný den? Nastartujte se kávou Tonino Lamborghini Red. Exkluzivní mletá káva vhodná na espresso, výborná i v kombinaci s mlékem. Směs středoamerické kávy arabica a robusta z Indie a Indonésie s úchvatnou vůní a jemnou čokoládovou chutí. Může být vaše. Stačí 4x darovat krevní plazmu. Jen to musíte stihnout od 26. září do 31. prosince. Buďte jako Lamborghini, objednejte se rychle. Akce platí do vyčerpání zásob.

* 4 odběry = 1 dárek

Chcete ještě víc?

Darujte od 26. září do 31. prosince krevní plazmu celkem 6x a dostanete šanci vyhrát odšťavňovač. Výherce budeme losovat v přímém přenosu 4. ledna 2021. V každém našem odběrovém centru soutěžíte o 5 odšťavňovačů. To aby se vám ta novoroční předsevzetí o zdravém životním stylu lépe dodržovala.

odšťavňovač

Proč byste měli darovat

Z plazmy se vyrábějí životně důležité léky.

Uděláte dobrý skutek.

Po každém úspěšném odběru ihned dárcům vyplácíme finanční odměnu.

Budete mít své zdraví pod kontrolou. Prvodárci procházejí lékařskou prohlídkou. Všechny dárce průběžně testujeme na krví přenášené infekce (HIV, žloutenka atd.)

Pro každého dárce máme kávu zdarma.

Získáte další nefinanční odměny v rámci věrnostního programu.

Ještě jste plazmu nedarovali? Zaregistrujte se u nás a získejte navíc 200 Kč. Za první odběr si odnesete celkem 900 Kč.