Získejte v březnu 1 000 Kč u prvního odběru

Chcete poprvé darovat krevní plazmu? Už je to aspoň půl roku, co jste byli naposled darovat a chcete začít znovu? Darujte v březnu. Získejte 1 000 Kč. AKCE PRODLOUŽENA DO 10. 4.

Jak získat 1 000 Kč u 1. odběru?

Darujete poprvé?

  • Registrujte se na vstupní prohlídku přes náš rezervační systém. Vybírejte z 8 odběrových center po celé České republice. 
  • Vstupní prohlídku je nutné absolvovat v období 1. - 31. března.
  • Do 10. 4.  pak darujte krevní plazmu a získáte náhradu 1 000 Kč.
  • Za každý další úspěšný odběr získáte 700 Kč. Ročně získáte až 18 200 Kč.

Nebyli jste u nás po dobu delší než 6 měsíců?

  • I ve vašem případě je nutné absolvovat vstupní prohlídku a znovu se registrovat k dárcovství.
  • Registrujte se na vstupní prohlídku přes náš rezervační systém.
  • Vstupní prohlídku je nutné absolvovat v období 1. - 31. března.
  • Do 10. 4. pak darujte krevní plazmu a získáte finanční náhradu 1 000 Kč.
  • Za každý další úspěšný odběr získáte 700 Kč. Ročně získáte až 18 200 Kč.

Náhrada 1 000 Kč u prvního odběru se skládá z náhrady 700 Kč za odběr a náhrady 300 Kč za registraci (pouze v březnu 2021 činí 300 Kč)*.

Kompletní odběr = vstupní prohlídka + první odběr.

K získání náhrady 1 000 Kč je potřeba v březnu absolvovat vstupní prohlídku i první odběr. Proběhne-li první odběr po 10. dubnu, nebude vám přiznán nárok na náhradu ve výši 1 000 Kč.

Všechna naše dárcovská centra jsou nadále v provozu i po 1. 3. 2021 na základě výjimky k cestám mimo okres trvalého pobytu do zdravotnických zařízení dle bodu IV. usnesení vlády č.216 ze dne 26.2.2021. Uchovejte si prosím potvrzení rezervace Vašeho odběru v SMS a nebo e-mailu. A pokud si potřebujete stáhnout čestné prohlášení můžete tak učinit zde: Čestné prohlášení

* Dle ustanovení § 32 odst. 2 zákona 373/2011 Sb. o specifických službách, podle kterého za krev odebranou pro výrobu krevních derivátů a pro použití u člověka podle jiných právních předpisů a za její odběr nevzniká osobě, které byla krev odebrána, nárok na finanční ani jinou úhradu, s výjimkou účelně, hospodárně a prokazatelně vynaložených výdajů spojených so odběrem její krve, o které tato  osoba požádá, a to celkem do maximální výše 5 % minimální mzdy.

Co vás čeká na cestě k prvnímu úspěšnému odběru?

Vstupní prohlídka

Vyhraďte si 30 - 40 min vašeho času. Projdete kompletním lékařským vyšetřením. Na vyšetření si prosím přineste občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

Popovídáme si

Součástí vstupní prohlídky je popovídání si s lékařem. Bude se ptát na onemocnění ve vaší rodině, aby vyloučil dědičné nemoci. Bude fajn, když budete připraveni.

Odběr vzorku

Během lékařské prohlídky vám odebereme krevní vzorek. Potřebujeme udělat testy na infekční nemoci. Plazmu mohou darovat jen opravdu zdraví lidé. A my chceme, hlavně kvůli vám, mít jistotu, že zdraví jste.

Registrace mezi dárce

Všechny testy byly v pořádku a vy už jste registrováni v databázi našich dárců. 7 dní od úspěšné registrace už můžete darovat plazmu. Termín si snadno vyberete v našem rezervačním systému.

Samotný odběr

Na recepci vám sestřička udělá nezbytnou kontrolu teploty, tlaku a pulsu, zváží vás, vyplníte dotazník a pak se pohodlně posadíte na křesílko a darujete. 

Po odběru

Po úspěšném odběru dostanete nápoj zdarma, finanční náhradu 700 Kč za odběr a 300 Kč za registraci do systému dárců.

*300 Kč za registraci pouze v březnu 2021

Nejste si jistí s dárcovstvím krevní plazmy, ale chcete být informování o novinkách a soutěžích?

Nechte nám Váš kontakt a my Vás budeme informovat o všem důležitém.

Chci zasílat novinky ohledně dárcovství krevní plazmy v Amber Plasma

Máte dotazy? Ozvěte se nám...

Tel: 220 513 160
E-mail: info@amberplasma.com

O své dárce se staráme. Záleží nám na tom, aby vám bylo dobře. Vážíme si každé minuty, kterou nám věnujete. Všechny naše dárce odměňujeme.